Takže dneska…


…to bude ještě pře-veselé…
..hmmm…když přehodíte pořadí čísel dne a měsíce dnešního dáta, jaké získáte dáto?

..ano malý auto-vtip na začátek, je třeba odlehčit tíhu a hrůzné břemeno referátu, který s nějvětší pravděpodobností snad stihnu napsat (řekl vyléčený pesimista..)

Vždycky si říkám, že když už člověk něco píše, měl by to dělat pořádně, tedy tak, aby to za něco stálo. Jak můžete nakrásně posoudit, od myšlence k činu je v mém případě as převelice daleko. Ale třeba se jednou všechno změní a budu psát hezky a mile, jedno oko pak nezůstane suché a budou se o mně vést učené diskuze v kruzích inteligentní mládeže budoucnosti….(i když popravdě nevím, jestli bych o něco takového vůbec stála…)

Vším, co řekneme a napíšeme se stylizujeme…do nějaké nové role, stavíme sami sebe do lepšího světla..děláme ze sebe, co bychom chtěli být; co nejsme, ale jak chceme, aby nás lidi brali..co nemůžeme být..nevím..nikdy nemůžeme být sami za sebe na papíře nebo v rozhovoru tím, čím jsme vevnitř..teda myslím si to..přece i když si jeden píše deník, stylizuje ho, už jenom proto, že, jak už jsem tady všude na pyré dvorku několikrát nadhazovala, myšlenkový, citový a po-citový otisk není možný…a jeden si dycky rád něco přimyslí..a slova dokážou vytvořit moc pěkné kabátky, viďte?

Nojo, zase žádná velká sdělná hodnota malého článku titěrného pyré…to nevadí…nu a Malá Tlapa poslouchá píseň „Je trochu debil“, která je občas-i-vtipným karaoké jedné létací hasselhoffovské pecičky…ó ta deminutiva!!!!

Dnes je doba referátová….už několik hodin se zblázňuji….pravděpodobně toto zblázněníčko předčí jakékoli mé obvyklé zbláznění, tedy…stane se ze mne mnohem šílenější pyré…dávejte si pozor, děti…uááááá….

Malá Tlapa našla na svém stole mé pozdravy z Japonska…

pokus o vtip, který není vtipem: svého matláctví se nezbavuji, neb stále v něm setrvávám…při běžné chůzi po rovném městském chodníku čili pejvmentu jsem hloupě šlápla a mám z toho divný kotník… (Malá Tlapa říká, že mi klidně amputuje celou pravou nohu, aspoň by bylo po problému číslo koleno aj kotní..k..)

péEs: Mám ráda pohádky, protože jsou.

Reklamy

~ od banánové pyré on Listopad 12, 2008.

2 komentáře to “Takže dneska…”

  1. Vyléčenému pesimistovidáváme si pozor! :Dono to šílenství nakonec pomine… navíc, blíží se víkend ;)K!

  2. tak to anoještě jednou díky za pozdravy z Japonska, pyré. ten referát je hnus hnuskovatý

Popsat slupku moudrem

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: